Kapat

460 Odds Bk – Sandefjord Futbol Tahminleri 16 Mayıs

16 Mayıs 2018 Çarşamba iddaa Tahminleri / Mütevazi kadrosuna rağmen takım oyununu sahaya doğru şekilde yansıtan Odds, 3 maçlık galibiyet serisine Ranheim deplasmanında son verdiler. Ranheim karşısında maça hızlı başlayıp 1-0 öne geçseler de rakibin etkili kanat ataklarına direnç gösteremeyince 3-1 mağlup oldular.

Sandefjord’da teknik direktör değişikliği de bir etki yaratmadı. Sahalarında konuk ettikleri Valerenga karşısında da 1-0 mağlup olan ekip geçici hocaları ile çıktıkları 4 maçta da mağlup oldular. Kadroları çok yetersiz.

Odds, sahasında zayıf rakibini mağlup eder.

Tüyolar
Maç Sonucu 11.40
Odds BK bu sezon kendi sahasında, ligin son 4 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 2 maçı da kazandı. Odds BK bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 galibiyet elde etti. Sandefjord bu sezon deplasmanda, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 3 maçta da mağlup oldu. Sandefjord bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta mağlup oldu. İki takım arasında oynanan son 6 maçta Odds BK 5 galibiyet elde etti. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 9 maçı Odds BK kazandı.

Karşılıklı Gol Yok1.65
Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. İki takım arasında oynanan son 6 maçta 5 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.

İlk Yarı Sonucu 11.75
Odds BK bu sezon ligde oynadığı son 3 maçta 2 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu. Sandefjord bu sezon deplasmanda, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 3 maçın tamamında ilk yarıları mağlup kapatan taraf oldu.

İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:
Odds BK 7, Sandefjord 1 galibiyet elde ederken 2 maç beraberlikle sonuçlandı.
Odds BK 18 gol atarken, Sandefjord 8 golle karşılık verdi.
6 maç 2,5 gol altında, 4 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
3 maçta karşılıklı gol olurken, 7 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
5 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.
Odds BK 5 ve Sandefjord 4 maçta ilk golü atan taraf oldular.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! NGSBAHİS FARKINI YAŞA!

iddaa tahminleri