Kapat

517 Seinajoen Jk – Turku iddaa Tahmini

13 Eylül 2018 Perşembe iddaa Tahminleri / Bir türlü beklenen patlamayı gösteremeyen Sjk, son 8 maçında 1 kez kazanabildi. Birçok maçta gol yollarında sıkıntılar yaşayan ekip savunmada yapılan basit hatalar sonuca yenilen gollerle önemli puan kayıpları yaşadı.

Bu yüzden düşme korkusunu yakından hissediyorlar. Bu sezon çıktıkları ligde istenilen performansı gösteremeyen Tps, düşme hattından kurtulamıyor. İç sahadaki son iki maçını kazanan ekip deplasman maçlarında varlık göstermekte zorlanıyor. Düşme hattını çok yakından ilgilendiren karşılaşmada saha avantajına sahip olan Sjk kazanacaktır.

Tüyolar
2,5 Altı/Üstü Üst1.80
Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 6 maçta 5 kez 2,5 ve üzerinde gol atıldı. TPS Turku bu sezon, deplasmanda, ligin son 4 sırasında yer alan takımlara karşı 3 maç oynadı, bu maçların tamamında 2,5 ve üzerinde gol atıldı.

Maç Sonucu 11.80
TPS Turku bu sezon deplasmanda, ligin son 4 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 3 maçta da mağlup oldu. İki takım arasında oynanan son 4 maçı SJK kazandı. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 2 maçı SJK kazandı.

İlk Yarı Sonucu 12.45
SJK bu sezon kendi sahasında, ligin son 4 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 3 maçta 2 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu. TPS Turku bu sezon deplasmanda, ligin son 4 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 3 maçın tamamında ilk yarıları mağlup kapatan taraf oldu. İki takım arasında oynanan son 3 maçta SJK 2 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 2 maçın tamamında SJK ilk yarıları önde kapatan taraf oldu.

Ev Sahibi
7 maçla kendi sahasında en fazla mağlubiyet alan 2 takımdan biri.
24 golle ligin en az gol atan 2 takımından biri.

Deplasman
Deplasmanda oynadığı son 6 maçta kalesinde gol gördü.
En golcü oyuncular: Mika Aaritalo(4), Onni Valakari(4)
29 golle deplasmanda en fazla gol yiyen takım.
10 maçla deplasmanda en fazla mağlubiyet alan 2 takımdan biri.

ki Takım Arasında Oynanan Son 5 Resmi Maçta:
SJK 4, TPS Turku 1 galibiyet elde ederken hiçbir maç berabere tamamlanmadı.
SJK 9 gol atarken, TPS Turku 3 golle karşılık verdi.
3 maç 2,5 gol altında, 2 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
1 maçta karşılıklı gol olurken, 4 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
3 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.
SJK 4 ve TPS Turku 1 maçta ilk golü atan taraf oldular.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! NGSBAHİS FARKINI YAŞA!

iddaa tahminleri