Kapat

615 Moldova – Belarus iddaa Tahminleri 11 Eylül

11 Eylül 2018 Salı iddaa Tahminleri / Belarus grubun ilk maçında zayıf rakibi San Marino’yu beklendiği gibi 5-0’lık skorla rahat bir şekilde yenmeyi başardı. Moldova ise grubun ilk açında Lüksemburg karşısında 4-0 yenilerek herkesi şaşırtmıştı. Bu kadar farklı bir mağlubiyeti kimse beklemiyordu. İlk maçlara bakıp bu maça bahis yapmak bizi yanıltabilir.

Moldova iç sahada iyi kapanan ve kalesini iyi koruyabilen bir takım. Nitekim önceki maçlarını incelediğimiz zaman güçlü takımlar karşısında bile ilk yarıda çok iyi direnç gösterdiklerini görüyoruz. İki takım arasında bu sahada oynanan son maçın da 0-0 berabere bittiğini görüyoruz. Bu zorlu mücadele için tahminim istatistikler ışığında ilk yarı 0 seçeneği olacaktır.

üyolar
Maç Sonucu 13.50
İki takım arasında oynanan son 3 maçta Moldova 2 galibiyet elde etti. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 2 maçı Moldova kazandı.

İlk Yarı Sonucu 13.75
İki takım arasında oynanan son 3 maçta Moldova 2 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 2 maçın tamamında Moldova ilk yarıları önde kapatan taraf oldu.

İki Takım Arasında Oynanan Son 4 Resmi Maçta:
Moldova 2, Belarus 2 galibiyet elde ederken hiçbir maç berabere tamamlanmadı.
Moldova 5 gol atarken, Belarus 7 golle karşılık verdi.
1 maç 2,5 gol altında, 3 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
2 maçta karşılıklı gol olurken, 2 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
3 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.
Moldova 2 maçta ilk golü atan taraf olurken, 2 maçta taraflar gol bulamadı.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! NGSBAHİS FARKINI YAŞA!

iddaa tahminleri