Kapat

689 Canarias – Fuenlabrada Basketbol Tahminleri 21 Nisan

Canarias, Gipuzkoa karşısında lig tarihinin en büyük geri dönüşüne engel olamayıp 21 sayıdan maçı verdikten sonra çok daha hırslı olmaları bekleniyordu ve sonraki maç Vitoria’da Baskonia karşısında farklı geriden gelip maçtan kopmadılar. Son maçlarda 5 oyuncudan çift haneli skor katkısı aldılar.

Bir önceki maç oynamayan Ponitka son maçta iyi performansla döndü. San Miguel çok faydalı oynuyor. Vasquez ligdeki 600. maçına çıkacak. Fuenlabrada, 80’i aştığı 3 maçlık galibiyet serisi sonrası son 5 maçı kötü oynayıp kaybetti. Son 3 maçta 68 sayı ortalamasında kaldılar. Son iki deplasman maçında 65’e ulaşamadılar.

Popovic’in sakatlığı da takımın düşüş yaşamasında önemli rol oynadı. Bu maçta onun da oynama durumu zor gözüküyor. Vargas son maçlarda etkisiz kaldı. Emir Sulejmanovic takıma yeni katıldı ve oynayabilir. Canarias son iki iç saha maçında handikabı aştı.

Fuenlabrada, İspanya’da oynadığı son 13 deplasman maçının 11’inde ilk yarı handikapta kalamadı. Geçen sezon Canarias, kulüp tarihindeki en farklı galibiyeti Fuenlabrada karşısında almıştı. Canarias’ın playoff adına kritik bu mücadeleye iyi başlayıp kazanmasını bekliyorum.