Kapat

778 Fenerbahçe – Tofaş Basketbol Tahminleri 5 Haziran

Geldik final serisine. Sezonu ilk iki sırada bitiren iki takım, ‘haklı’ bir biçimde adlarını final serisine yazdırdılar. F.Bahçe tabii ki serinin ağır favorisi, sezonu kupa ile kapatıp bir kez daha şampiyonluğa ulaşmak isteyecekler. Tofaş ise sezon boyunca lige kattığı rengi final serisine de taşımak, neden bu ligin en iyi 2. takımı olduğunu göstermek için çabalayacak.

Bugün ilk maç öncesinde şöyle özel bir durum var, sarı lacivertli takımın yeni başkanı Ali Koç ve yönetim kurulu bugün saat 18:00’de stadda yapılacak mazbata töreninin ardından taraftarlarla birlikte salona geçecek ve bu maçta ekstra bir motivasyon ekstra bir taraftar yoğunluğu göreceğiz.

Zaten Obradovic’in de Banvit ile oynanan yarı final serisi 2. maçının ardından taraftara yaptığı sitem dolu bir konuşma vardı. Bu maçta taraftarlar ekstradan o sitemi de boşa çıkartmak için salona koşacaklar. Yoğun taraftar desteği altında, ateşli bir ortamda oynanacak maçta sarı lacivertliler oyuna hızlı girer ve 3 basket fazla atarak soyunma odasına geçerler diye düşünüyorum. Tercihim ilk yarı F.Bahçe Doğuş.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! NGSBAHİS FARKINI YAŞA!