Kapat

824 Fenerbahçe – Malaga EuroLeague Tahminleri 5 Nisan

Son 14 maçta 12 galibiyet ile Fenerbahçe Doğuş, playoff’lara gümbür gümbür geliyor. Geçen hafta playoff’ta olası rakipleri Khimki’yi de düşük skorda tutup devirerek ikinci sırayı garantilediler. Geçen hafta rahatsızlığından dolayı forma giyemeyen Vesely oynayabilecek. Son 3 iç saha maçında 85 sayı ortalaması yakaladılar. Malaga’nın maçlarında sahasında oynayan takımlar öne çıkmaya devam ediyor. Son 13 maçlarının 11’ini ev sahibi takımlar kazandı. Geçen hafta Olympiakos’u uzatmada devirdiler.

Shermadini’nin sakatlığı sonrası Charles-Livio ile anlaşmışlardı fakat Euroleague’de oynayamıyor. Brooks formsuz. Soulade de antrenmanda sakatlandığından oynamayacak. Son 6 deplasman maçını kaybettiler. Son 2 deplasman maçında 90 üzeri sayı yediler.

Hafta sonu playoff adına kritik maçta Canarias’ı konuk edecekler. Her ne kadar koç Plaza, 9. bitirmenin çok önemli olacağını söylese de bu maçta rotasyona gitmeleri muhtemel gözüküyor. Fenerbahçe Doğuş kazandığı son 9 iç saha maçının 7’sinde ilk yarı handikabı aştı. Malaga son 3 deplasman maçında ilk yarı handikapta kalamadı. Fenerbahçe’nin ilk yarıdan üstünlüğü elde etmesini bekliyorum.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! NGSBAHİS FARKINI YAŞA!